Výlety s dětmiKrajMoravskoslezský kraj → Velký lukostřelecký turnaj na zámku ve Slezských Rudolticích

Velký lukostřelecký turnaj na zámku ve Slezských Rudolticích

Velký lukostřelecký turnaj na zámku ve Slezských Rudolticích

Stříleli jste už z luku? Přijďte si vyzkoušet lukostřelbu na turnaj na zámku ve Slezských Rudolticích. Spousta doprovodných aktivit pro malé i velké. Turnaj se koná již po čtvrté a pořádá se v příjemném prostředí zámku ve Slezských Rudolticích. Do turnaje se může přihlásit kdokoliv. Podmínky najdete na našem Facebooku. Krom netradičních lukostřeleckých disciplín bude možno zhlédnout plnokontaktní rytířské klání, historický průvod, ukázka turnajových jezdeckých disciplín, středověká hudba, středověké stany, zbraně a zbroje. Pro děti je připravena dětská lukostřelnice, boj na kládě, projížďky koňmo a jiné.

Všude jídlo a pití dle libosti. Dnem bude provázet moderátor. Stany a přístřešky jsou k dispozici v případě nepřízně počasí. Sledujte nás na Facebooku Velký lukostřelecký turnaj kde najdete fotografie a videa z předchozích ročníků a na stránkách Přemyslovský dvůr.

Přijďte strávit nezapomenutelné odpoledne do Slezských Rudoltic. Bude to stát za to!

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 11. 7. 2018 14:36

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. Karel 11. 7. 2018 16:01

    Z Plzně to mám trochu z ruky. :-) Jinak bych přijel.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek