Výlety s dětmiKrajKrálovéhradecký kraj → Zámecké slavnosti na Hrádku u Nechanic

Zámecké slavnosti na Hrádku u Nechanic

Zámecké slavnosti na Hrádku u Nechanic

Již 2. ročník Zámeckých slavností na Hrádku u Nechanic se uskuteční o víkendu v sobotu 14. července 2018. Po celý víkend na Vás čekají kostýmové prohlídky s příběhem, dobový jarmark a občerstvení. Celý víkend vás v zámku bude čekat hraběcí služebnictvo i jejich poddaní, aby vás provedli nejkrásnějšími prostory Hrádku u Nechanic. Tentokrát s podtitulem Tak trochu diplomati. Již tradičně se hereckých úloh ujme zámecká posádka a Spolek panstva na tvrzi Žíželeves.

V sobotu 14. července je po celý den připraven i doprovodný program. V 10 a 12 hodin je připraveno loutkové vystoupení pro děti z prostředí Hrádku – Harrach a Rarrach, v 11 a 13 hodin vystoupí sokolník Alexandr Vrága se svými dravci, v 15 hodin si můžete zazpívat nebo zatančit s pardubickou kapelou Apalucha. V 19 hodin pak sobotní program uzavře DS Zdobničan, který zahraje hru Létající snoubenky.

Dobový jarmark bude otevřen od 9 do 18 hodin. Areál nádvoří se bude v sobotu 19. srpna uzavírat ve 22 hodin. Vstup na zámecké nádvoří je v sobotu zpoplatněno: 40 Kč plné vstupné, 30 Kč snížené. Základní vstupné do zámku na kostýmové prohlídky je 100 Kč (malý okruh) a 150 Kč (velký okruh). Vozidla je možné z technických důvodů nechávat pouze na centrálním parkovišti při vstupu do zámku.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 10. 7. 2018 17:29

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2022 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek