Výlety s dětmiKrajZlínský kraj → Penzion Na náměstí Buchlovice

Penzion Na náměstí Buchlovice

Penzion na náměstí Buchlovice

Ubytování v selském stylu v samém centru městyse Buchlovice v překrásné a úrodné oblasti Slovácka nabízí Penzion Na náměstí. V penzionu je návštěvníkům k dispozici jeden dvoupokojový apartmán s ložnicí, obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, dále několik stylově vybavených pokojů také se samostatným sociálním zařízením o celkové kapacitě 18 osob. V penzionu se nachází rozsáhlé venkovní prostory s příjemným posezením. Milovníci vína jistě ocení domácí vinný sklípek s kapacitou 20-25 osob, kde je možné ochutnat vína od místních vinařů. Možnost televize a WIFI internetového připojení jsou samozřejmostí.

Ubytování na Slovácku v Buchlovicích je vhodné pro všechny, kteří chtějí navštívit a poznat tento kraj, místní kulturu a víno. Ideální návštěvníci jsou přátelé, známí a rodiny, ale již s většími dětmi (od 6 let), jelikož penzion není vybaven kočárkárnou ani dětským koutkem, hřištěm, postýlkami a dětskými stoličkami.

Penzion Na náměstí má výbornou pozici pro uskutečňování výletů do okolí a poznávání místního kraje. Mezi turisticky oblíbené cíle zcela jistě patří jeden z nejstarších a významných hradů ČR hrad Buchlov, hrad Cimburk nebo zámek Buchlovice s překrásnou zahradou a parkem o rozloze 19 hektarů. Navštívit je také možné přírodní park Chřiby s hustou sítí turistických cest a cyklostezek s mnoha historickými památkami, rozhlednu Brdo na nejvyšším vrcholu pohoří Chřibů, Archeologický skanzen v Modré nebo město Uherské Hradiště. Ti, kteří mají rádi vodu a koupání, mohou vyrazit na přírodní přehradu Smraďavku, koupaliště Osvětimany, Koryčany, štěrková jezera Ostrožská Nová Ves nebo celoročně do Aquaparku Uherské Hradiště.

Slovácko je oblíbené svojí pestrostí nabízených zážitků a své návštěvníky láká vínem, folklórem, památkami, krásami přírody a domácími lahůdkami.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 21. 6. 2019 12:06

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek