Výlety s dětmiKrajZlínský kraj → Letecké muzeum v Kunovicích nabízí virtuální prohlídky

Letecké muzeum v Kunovicích nabízí virtuální prohlídky

Letecké muzeum Kunovice

S ohledem na stávající situaci ohledně celosvětového boje proti koronavirové infekci vám přinášíme tip jak můžete virtuálně navštívit Letecké muzeum v Kunovicích. A to přímo z pohodlí vašeho domova pomocí virtuální 360° prohlídky.

Letecké muzeum v Kunovicích nabízí svým příznivcům možnost návštěvy virtuálně, z pohodlí domova. Zakoupením „letenky“ získáte vstupenku do muzea s platností ode dne jeho otevření až do konce sezony 2021. Navíc provozovatelům pomůžete zajistit finance potřebné k udržení muzea po dobu, kdy musí být pro veřejnost uzavřeno, či bude omezen jeho provoz.

Po nákupu můžete virtuálně nastoupit na palubu TU-154M Naganský expres a do detailu si prohlédnout i jeho podpalubí. Lze se také podívat na další exponáty a posadit se třeba do kabiny L-39ZA Albatros.

Za vaši podporu získáte vstup do muzea, virtuální prohlídku a dárek. Hlavně však podpoříte dobrou věc.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 9. 4. 2020 12:04

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek