Výlety s dětmiKrajZahraničí → Na dovolenou se slevou, třeba do Chorvatska

Na dovolenou se slevou, třeba do Chorvatska

Dovolená v Chorvatsku

Věděli jste, že můžete pořídit rodinnou dovolenou v zahraničí s výraznou slevou? Stačí jen sledovat na internetu výhodné nabídky slevových portálů a vybrat si.

Chorvatsko navštíví kolem tři čtvrtě miliónů Čechů ročně a patří tak k nejoblíbenějším letním turistickým destinacím. A to oprávněně! Chorvatsko nabízí svým návštěvníkům překrásné moře a pláže s užasnou přírodou a hlavně stabilním letním počasím. Nespočet ostrovů, ostrůvků a malebných historických měst dělají Chorvatsko nezapomenutelným.

Desetidenní dovolená v Chorvatsku vyjde rodinu s 2 dětmi okolo 32 tisíc korun a to za předpokladu, že nebudete moc utrácet. Pokud se rozhodnete pro výlety např. na Plitvická jezera, lodí na Kornatské ostrovy, Korčulu či jiné ostrovy nebo na památky do měst, tak počítejte s navýšením rozpočtu o několik tisíc. Jeden takový celodenní výlet vyjde rodinu v průměru na 3 – 5 tisíc korun. Večeře pro 4 např. 4 pizzy, 2 piva a 2 limonády vyjdou okolo tisíce korun. Pokud si dáte nějakou místní specialitu např. mořského vlka, tak počítejte s útratou okolo 2 – 3 tisíc korun.

Pokud využijte ovšem některé nabídky ze slevových portálů, můžete pořídit letní rodinnou dovolenou se slevou a ušetřit tak nemalé peníze.

Ukázkový rozpočet pro rodinu se 2 dětmi na 10 nocí

Doprava 10.000,- Kč (včetně veškerých poplatků a pohonných hmot; pokud pojedete trajektem je třeba přičíst ještě cca. 2 tisíce – počítáno na 2500 km při spotřebě 5 litrů nafty na 100 km při ceně 36 Kč/litr)
Ubytování 13.000,- Kč (50€/noc pro 4 osoby)
Jídlo sebou 5.000,- Kč
Jídlo tam (kapesné) 10.000,- Kč
CELKEM 38.000,- Kč

Novinky pro 2013

Tip: Sledujte také slevové nabídky pro Prahu popř. si pronajměte srub v Moravském krasu.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 30. 4. 2013 11:38

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

2 komentářů

  1. Honza 19. 7. 2013 13:40

    Taky se chystáme s dětmi do Chorvatska, ale pojedeme autem a máme tam zajednaný apatrmán

  2. Magda 28. 7. 2013 10:58

    Chorvatsko je vskutku překráné! Byla jsem tam už hodněkrát a jinam se mi už ani nechce! Krásné fotky!

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2022 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek