Výlety s dětmiKrajZahraničí → Aquapark v Polsku na dosah ruky – Tropikana Wisla

Aquapark v Polsku na dosah ruky – Tropikana Wisla

Tropicana Wisla

Nejen obyvatele Moravy potěší zpráva, že za dobrým koupáním už nemusí do Prahy nebo do Liberce, ale stačí od Třince pokračovat necelých 30 kilometrů do Polska – do města Wisla. Tady najdou kvalitativně stejně luxusní aquapark, levnější a nemusí kvůli dobrému koupání přes půl republiky.
Ve městečku Wisla, jako součást hotelu Golebiewski (síť luxusních hotelů v Polsku), se nachází aquapark Tropikana Wisla. Tady najdou návštěvníci tradiční vodní atrakce, jak už to v podobných zařízeních bývá zvykem – tobogány, skluzavky, vířivky, vodní proudy, velké bazény apod. Samozřejmě zde nechybí programy péče o tělo – sauny a masáže v relaxačních pokojích, gradovně, solné či sněhové jeskyni a mnoho dalšího.

Tropikana Wisla jako takové malé lázně

Gołębiewska Spa, součást vodního parku Tropikana Wisla, je vyhlášené široko daleko díky množství léčebných a masážních procedur prováděných výhradně profesionálně vyškoleným personálem. Moderní interiér a velká okna v každé místnosti umožní hostům kochat se nádherným výhledem na panorama Visly, a tak během péče o tělo regeneruje i duše.
Mimo vodních radovánek mohou návštěvníci také doprovodné služby hotelu, jako například herna, kuželkárna, biliard a další. Pro hosty hotelu je celý vodní park zdarma, ostatní veřejnost zaplatí 30 Zl za dospělého a 15 Zl za dítě – obě ceny za 1,5 hodiny.
Polsko je oblíbenou destinací pro náš domácí turismus, i přes častou jazykovou bariéru pro středočechy, protože je blízko a je tam levno. Mimo to, kraj Slezských Beskyd je nádherný a ne všichni sem jezdí jen pro to, aby ušetřili. Pokud tedy přemýšlíte, kam se vydat s rodinou na výlet a nacházíte se na Moravě či Slezsku, neváhejte a vyražte za dobrodružstvím. Koneckonců, to že je venku psí počasí, ještě neznamená, že musíte zůstat doma. Odkazované stránky nejsou oficiálním webem Tropikany, ale je to velice vkusný a podrobný popis „pro Čechy“.


Muzzy

Autor článku — otec od rodiny milující turistiku a přírodu. Rád jezdí na výlety ve středočeském kraji, kde zejména přes léto využívá ubytování pro rodiny s dětmi.
Publikováno 8. 1. 2012 3:37

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

4 komentářů

  1. Milada Vyhlídalová 27. 12. 2013 07:32

    Prosím o adresu

  2. Máca 29. 4. 2019 18:25
  3. Šindel Petr 18. 11. 2019 17:15

    Dotaz.Může do vodního světa Tropicana dítě staré jeden rok?Děkuji za odpověď.

  4. Radka 28. 6. 2021 13:16

    Dobrý den, dá se u vás platit kartou?

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek