Výlety s dětmiKrajVysočina → Půjčovna elektrokol v Dalešicích

Půjčovna elektrokol v Dalešicích

Půjčovna elektrokol v Dalešicích

Poznejte překrásnou krajinu Vysočiny ze sedla elektrokola, se kterým se pohodlně všude dostanete. Na plně nabitou baterii ujedete desítky kilometrů bez nadměrné námahy. Půjčovna elektorkol se nachází v Dalešickém pivovaru, který si můžete rovnou také prohlédnout. Na kole s elektrickým pohonem zde turisté podnikají výlety do širokého okolí. Pokud se jezdec jen neveze, ale také šlape, dá se bez dobíjení baterie ujet až 70 kilometrů. Elektrokola jsou vhodná pro lidi, kteří třeba nejsou sportovci, ale přesto se chtějí věnovat nějaké fyzické aktivitě. Elektromotor pomáhá zvyšovat výkon při šlapání. Půjčovna elektrokol je součástí propagace využívání elektřiny v dopravě. V centru atomové elektrárny Dukovany je také první dobíjecí stanice pro elektrokola. Další stanice budou postupně rozmisťovány v dalších turisticky zajímavých místech regionu.

Půjčovna v dalešickém pivovaru je v letní turistické sezóně od května do září. Cyklisté si mohou půjčit také nezbytné příslušenství – nabíječku, lékárničku, přilbu, zámek a základní nářadí.

Mapa


Muzzy

Autor článku — otec od rodiny milující turistiku a přírodu. Rád jezdí na výlety ve středočeském kraji, kde zejména přes léto využívá ubytování pro rodiny s dětmi.
Publikováno 12. 8. 2019 12:43

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

3 komentářů

  1. Jirka 14. 8. 2019 10:32

    Akorát je škoda, že si nemůžete dát pivo před projížďkou. :-(

  2. Líba 15. 8. 2019 13:45

    Je to vtipný udělat půjčovnu kol v pivovaru, když platí: https://www.policie.cz/clanek/cykliste-versus-alkohol.aspx

  3. Hawkeye 22. 8. 2019 10:22

    Můžete si dát nealkoholické pivo. :-)

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek