Výlety s dětmiKrajVysočina → Penzion Vysočina

Penzion Vysočina

Penzion Vysočina se nachází v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice. Penzion svým návštěvníkům nabízí ubytování v útulných pokojích vybavených zcela novým nábytkem, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování se svým psím kamarádem.

Penzion Vysočina je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny přátel a známých, pro firemní akce – školení, konference, recepce a oslavy všeho druhu. Mimo pivnice je možné využít služby restaurace v selském stylu, velký salonek, nekuřáckou jídelnou a letní terasu, kde lze grilovat. Pro děti je k dispozici zábavný dětský koutek plný hraček.

Pobyt plný pohody, odpočinku a relaxace si můžete dopřát v jakémkoliv ročním období. Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600 metrů od Velkého Dářka zvaného též „Moře Vysočiny“. V okolí penzionu najdete krásnou přírodu, louky, lesy a rybníky Českomoravské vrchoviny. Výlet si můžete udělat na zříceniny hradů Ronov nad Sázavou, Dalečín nebo Oheb. V letních měsících je zde oblíbená cykloturistika. Pro aktivní sportovce v zimním období personál penzionu rád zajistí skipasy do Ski snow parku v Novém Městě na Moravě, nebo doporučí výlety do okolí.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 21. 7. 2019 13:16

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek