Výlety s dětmiKrajVysočina → Penzion U Kaštanu

Penzion U Kaštanu

Penzion U Kaštanu

Rodinný penzion U Kaštanu se nachází v překrásné krajině ve středu Vysočiny a svým návštěvníkům nabízí krytý bazén, saunu, masáže, společenskou místnost s televizí a krbem, plně vybavenou kuchyňku, venkovní zastřešené posezení s grilem a dětská hřiště. Je tak ideálním místem k odpočinku a relaxaci pro rodiny s dětmi, romantické pobyty ve dvou, ale i větší skupiny lidí nebo party kamarádů.

Ubytování v klidném a krásném prostředí na samotě v přírodě je tak výborným startovním místem pro výlety do okolí i sportovní aktivity. V letních měsících se můžete koupat v nedalekých zatopených lomech s průzračnou vodou, vyrazit na projížďku na koních, zahrát si golf na 9jamkovém golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech, projet se na kole po místních cyklostezkách nebo jen tak se projít po okolí. Milovníci hub jistě ocení místní lesy, kam se můžou vydat na houby.

V zimních měsících je tu možnost lyžování hned v několika skiareálech, a to v Hlinsku, kde jsou 2 sjezdovky se třemi moderními vleky a k tomu dětský cvičný svah s vlekem zdarma, v Novém Městě na Moravě, které je vyhlášeným střediskem zimních sportů, ve Svratce, Hluboké nebo pro méně náročné na sjezdovce v Trhové Kamenici, která je od penzionu vzdálená jen 3 km.

Turisté a milovníci památek mohou v nedalekém okolí navštívit zámek Litomyšl, který je vzácnou ukázkou úpravy italského renesančního paláce pro podmínky zaalpských zemí nebo charakteristickou dominantu východočeského Polabí hrad Kunětickou horu. Dále za zmínku a návštěvu zcela jistě stojí zámek Žďár nad Sázavou, zřícenina Hradu Lichnice tyčící se asi 15 km východně od Čáslavi na mohutném skalnatém ostrohu nebo nádherná a romantická zřícenina středověkého hradu Oheb vypínající se nad kolmou stěnou Sečské přehrady.

Penzion U Kaštanu umí své návštěvníky vysloveně rozmazlovat a nabídnout jim maximum pohodlí a komfortu s úžasnou rodinnou atmosférou.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 9. 5. 2019 14:59

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek