Výlety s dětmiKrajVysočina → Blue Style Prima Fest

Blue Style Prima Fest

Blue Style Prima Fest

Největší rodinný festival pod širým nebem v České republice. Program pro děti, westernová show, atrakce a mnoho další zábavy. Na pódium vystoupí Lucie Bílá, Petr Kolář, skupiny Olympic, Slza, Jelen, Jaroslav Uhlíř a další interpreti.

Přijeďte se bavit na celý víkend. Už v pátek pro Vás bude připraven program ve stylovém westernovém městečku a přírodním amfiteátru. Páteční program v Šiklandu začíná již v 10:00 hod. Po celý den, jsou k dispozici stylové atrakce – vláček Union Pacific, svezení na koních, rýžování zlata, skákací hrady, indiánská vesnice atd. V amfiteátru uvidíte akční divadlo a zvířecí, western show. V odpoledních hodinách pak amfiteátr bude patřit muzice Petr Kolář, Daniel Nekonečný a na dobrou noc si pustíme pohádku Čertoviny.

Hlavní Arena stage bude plná interpretů, kteří zabaví nejen maminky, babičky, tatínky, dědečky, ale i děti všech věkových kategorií. Těšit se můžete na vystoupení Prima Partičky. Sobotním odpolednem vás provedou známé tváře z pořadů a seriálů televize Prima.

Na dětské stagi vystoupí divadelně hudební skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová s žížalou Julií, kapela Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc či můžete vidět taneční vystoupení My Little Ponny. Večerní program s činoherním představením bude spíš pro dospěláky, ale v letním kině pak můžete zhlédnout pohádku Čertoviny Zdeňka Trošky.

Mapa


Andy

Autor článku (87 příspěvků) — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 13. 7. 2018 9:00

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář

«

»


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2019 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek