Výlety s dětmiKrajStředočeský kraj → Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Hotel Mlýn Karlštejn

Romantický hotel Mlýn Karlštejn se nachází přibližně půlhodiny jízdy autem jihozápadně od Prahy v chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod hradem Karlštejn. Hotel svým návštěvníkům nabízí 21 stylově zařízených pokojů, včetně rybí restaurace s bohatým výběrem specialit ze sladkovodních a mořských ryb z české i mezinárodní kuchyně s letní terasou a překrásným výhledem na řeku. V hotelu je také relaxační centrum umístěné v suterénu hotelu, kde je hostům k dispozici finská sauna, vířivka a fitness centrum.

Děti zde jistě ocení dostatek prostoru v okolí hotelu a malou domácí ZOO. Hotel díky své poloze v CHKO ve Středočeském kraji nedaleko Prahy umožňuje vynikající startovní pozici pro výlety do okolí nebo sportovní aktivity, zejména cykloturistiku a golf.

Sportovní golfoví nadšenci v hotelu Mlýn Karlštejn rádi tráví svoji dovolenou, jelikož zde mají v těsné blízkosti golfový resort Karlštejn s 27 jamkovým golfovým hřištěm. Sportovní vyžití zde ovšem není jen pro profesionály, ale i začátečníky, kteří si mohou zapůjčit veškeré vybavení, či najmout profesionálního trenéra.

Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k nedalekému hradu Karlštejn, který patří k nejnavštěvovanějším evropským památkám svého druhu nebo na poutní místo a turistický cíl Svatý Jan pod skalou, kam si můžete udělat krásnou procházku či projížďku na kole. Navštívit je zde možné také Voskové muzeum na Karlštejně, muzeum Betlémů Karlštejn či místní vinné sklípky včetně degustace vín s malým občerstvením.

Ubytování na Karlštejně jistě ocení všichni milovníci romantiky a krásného prostředí. Zajímavým zpestřením pobytu jsou projížďky kočárem taženým koňmi. Dovolená na Karlštejně uspokojí každého milovníka romantiky, turistiky i sportu.

Fotografie

Pohled na Romantický Hotel Mlýn Karlštejn přes řeku

Pohled na Romantický Hotel Mlýn Karlštejn přes řeku.

U hotelu je k vidění malá ZOO s oslíky a jinými zvířaty

U hotelu je k vidění malá ZOO s oslíky a jinými zvířaty.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 17. 6. 2020 12:06

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek