Výlety s dětmiKrajStředočeský kraj → Prožijte rodinnou dovolenou v Pohádkové vesničce v Podlesí

Prožijte rodinnou dovolenou v Pohádkové vesničce v Podlesí

Pohádková vesnička Podlesí

Kam se vydat s celou rodinou, pokud máte malé děti? Nemusí to být úplně snadné. Místem, kde se děti zabaví a ze kterého budou určitě nadšeny, je Pohádková vesnička v Podlesí srdci Vysočiny. Umožní vám ubytovat se v pohádkovém domečku a zažít spoustu zábavy. Tato alternativa rodinné dovolené vás jistě nadchne a je to změna oproti klasickým penzionům nebo hotelům. Navíc budete v přírodě, v krásném prostředí Podlesí, které vám dá zapomenout na všední dny.
Unikátní vesnička se nachází na malebném místě na Vysočině. Vystavěna byla v roce 2012 na okraji lesa za místním hotelem Podlesí. Pohádkově vypadají nejen domečky, ale také okolí a krajina v této vesničce. Domečky, tedy vlastně malé hotýlky, jsou laděny ve stylu obydlí známých pohádkových postaviček, oblíbených u mnoha generací. Můžete zde najít 10 domečků: Sněhurky a trpaslíků, Vodníka, Ševce, Budulínka, Rumcajse a Cipíska, Rákosníčka, Křemílka a Vochomůrky, Kováře Matěje, Karkulky nebo domeček Nebe a peklo. V každém domečku je útulné ubytování pro 4 osoby s plochou přibližně 40 m2. Ubytovat se zde můžete během celého roku, klidně i v zimě.
V místě se dobře najíte v hotelu Podlesí, můžete se pobavit i s dětmi na bowlingu nebo podnikat během rodinné dovolené výlety po okolí. Nechybí ani možnost zaplavat si v bazénu nebo si dopřát masáž či saunu. V zimě si zde zalyžujete, v létě se můžete vydat třeba na kola. V okolí jsou moderní sportovní zařízení. Českomoravská vrchovina je plná krásných míst, bližších i vzdálených, která můžete podle nálady a času navštívit.

Pohádková vesnička Podlesí je zkrátka místem pro ideální rodinnou dovolenou, na které se nebudete nudit ani vy, ani vaše ratolesti různého věku. Určitě si nenechte ujít různé výhodné pobytové balíčky nebo slevy na pobyty, které jsou často nabízeny.
Pokud byste se do Pohádkové vesničky chtěli pouze podívat, je to samozřejmě možné. Pořádány jsou volné prohlídky bez programu, nelze ale nahlížet do domečků, ty slouží pro ubytování hostů. I tak je to pěkná podívaná. Někomu bude více vyhovovat prohlídka s programem a komentářem o víkendech a ve vybraných dnech v roce. Program pro návštěvníky zahrnuje vystoupení, hry s pohádkovými bytostmi, tvořivé dílny a mnoho dalšího. O vstupenky bývá velký zájem, nezapomeňte si je včas rezervovat.

Tip: Vyražte se podívat na výlet na Hvězdu do Adršpašských skal.


Robot

Autor článku (5 příspěvků) — zveřejňuje komerční příspěvky.
Publikováno 20. 10. 2015 16:22

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek