Výlety s dětmiKrajStředočeský kraj → Park Mirakulum, zážitky a dojmy – recenze

Park Mirakulum, zážitky a dojmy – recenze

Mirakulum

Desetihektarový zábavný komplex Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí dětem i rodičům mnoho nejrůznější zábavy a aktivního odpočinku. Děti se zde můžou vyřádit na obřích trampolínách a houpačkách, rozsáhlých lanových prolézačkách s tobogány, na prolézacím hradu s podzemními chodmami, ve kterých je vhodné mít svítilnu, ve vodním světě, bludištích, tvůrčích dílničkách nebo na klasických dětských hřištích. V Mirakulu rovněž najdete minizoo, ve které je možné nechat své ratolesti přímo ve výběhu s drobným zvířectvem, lesní naučnou stezku, amfiteátr ve kterém probíhají o víkendech různé akce a představení nebo úzkokolejnou cca 2 km dlouhou železnici po které se můžete svézt.

Co vás čeká?

Pokud se do Mirakula rozhodnete vyrazit o pěkném víkendu, tak počítejte s dlouhými frontami. První frontu si vystojíte na vstupenky a další na jakékoli občerstvení. V celém areálu je dostatek možností, kde se můžete najíst a napít, přesto u všech byly při naší návštěvě dlouhé až čtyřicetiminutové fronty. Ve všech mnou navštívených stáncích jsem se setkal s neprofesionální obsluhou, která si neuměla dopředu zjistit co kdo bude chtít, tak aby si mohla např. na gril hodit určitý počet mas nebo klobás či roztočit několik piv a tak se čekalo až se prvnímu dosmaží maso a u dalšího to samé. :-) Mnozí návštěvníci tak byli ve frontách nervózní, předbíhali se a nadávali nebo odcházeli.

Co se mi ale líbilo je možnost vlastního grilování v areálu, kde je dostatek hezky upravených travnatých ploch přímo k tomu určených. Pokud si donesete vlastní maso, klobásy či cokoliv jiného na grilování, tak si zde můžete zapůjčit vše potřebné ke grilování a udělat si vlastní soukromou párty přímo v Mirakulu.

Děti se v Parku Mirakulum myslím nudit rozhodně nebudou je tady opravdu hodně aktrakcí a možností zábavy, takže zde bezproblému vydržíte po celý den. Parkování je vyřešeno dobře a zdarma přímo před areálem, takže se nemusíte obávat, že byste nezaparkovali. Jezdí sem i autobus a nádraží, myslím, také není moc daleko.

Celkově je můj dojem z Mirakula dobrý, jako výlet s dětmi jej můžu doporučit.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 21. 9. 2015 14:27

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. Hedva 11. 10. 2015 10:06

    Dobrý den, chtěla bych park Mirakulum opravdu pochválit. Naše vnoučata z návštěvy byly opravdu nadšený a moc se jim tam líbilo. Všem mohu jen doporučit.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek