Výlety s dětmiKrajStředočeský kraj → Na klobásu do Popovic

Na klobásu do Popovic

Pivo Kozel

V sobotu 19. září 2015 můžete společně s dětmi vyrazit na Klobáskofest 2015 do Pivovaru Velké Popovice. Těšit se můžete na celodenní program, strom Klobáskovník, přehlídky regionálních řemesel s ukázkou výroby, hudební program a tradičně prohlídky do pivovaru s Kozlím obchůdkem. Přineste maketu klobásky vlastní výroby na náš strom a získejte jednu z cen z originálního osudí!
V pivovaru Velké Popovice si můžete projít prohlídkovou trasu a nahlédnout tak do „kuchyně“ velkopopovických sládků při výrobě Velkopopovického Kozla. Exkurze do pivovaru je spojena s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928. Prohlídková trasa s příznačným názvem „Po stopách Kozla“ vás provede unikátním tunelem vedoucím z ležáckých sklepů přímo na stáčírnu.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 12. 9. 2015 8:56

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

2 komentářů

  1. Marie 21. 9. 2015 07:08

    Ahoj, akce byla povedená, počasí vyšlo krásně. Všichni jsme se pořádně nadlábli. Klobásky byly vynikající! Můžu vám klidně poslat fotky. :-)

  2. Kiki 21. 9. 2015 09:02

    Souhlasím a přidávám poděkování za pěkný tip na výlet. Všichni jsme si to moc užili a bylo to moc fajn. Klobásky mňam mňam :-) :-)

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek