Výlety s dětmiKrajStředočeský kraj → Kuličkový víkend v Loděnici

Kuličkový víkend v Loděnici

Kuličkový víkend v Loděnici

Ve dnech 2. až 3. 5. 2015 v časech od 10-18h proběhne v Loděnici již třetí ročník kuličkového víkendu. Přijďte si s námi zacvrnkat kuličky, prohlédnout si sklářskou práci nebo si prostě jen užít jarní atmosféru. Na náměstí v Loděnici se budou cvrnkat kuličky, s taktikou vám poradí sám mistr světa ve cvrnkání. Kuličky vám zapůjčíme, pokud nemáte vlastní.
Uvidíte práci českých sklářů. Přímo na náměstí bude umístěna mobilní sklářská pec a návštěvníci si budou moci vyzkoušet foukání do sklářské píšťaly.

Pro tvořivé je připraven korálkový koutek, kde se mohou zeptat na různé techniky korálkování a navléknout si jednoduchý náramek nebo se přiučit něco z ketlování.

Všichni naši zaměstnanci se na vás budou těšit. V naší prodejně bude určitě otevřeno, takže veškerý kuličkový a korálkový sortiment bude možno zakoupit.

Vstup na akci je zdarma.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 22. 4. 2015 10:39

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek