Výlety s dětmiKrajPR → Jak vybrat dovolenou i pro děti?

Jak vybrat dovolenou i pro děti?

Cesta ke hradu Karlštejn

Přemýšlíte nad ideální rodinnou dovolenou a kam na ni vyrazit? Už nemusíte. Máme pro vás několik tipů nejen jak ji vybrat a kam se vydat, ale dokonce jak ušetřit!
Naplánovat pobyt s dětmi je totiž často velmi náročným úkolem. Všichni doufáme, že naše rodinná dovolená proběhne v klidu a vrátí se celá rodina ve zdraví. Zejména pro duševní klid rodičů je proto dobré vybírat místo pobytu zejména podle dětí. Panenská příroda vhodná k venkovním aktivitám spolu s dětským zázemím ubytování je vynikající volba. Vybírejte proto například podle turistické oblasti, kde si můžete být jisti, že bude vaše dítko, i vy, spokojené. Má rádo vodu? Pak zvolte Vranovskou či Slapskou přehradu. Nebo spíše historii? Kokořínsko či Karlštejnsko budou dobrou volbou. Adršpašské skály jsou zase jako dělané pro malé horolezce.
Důležitou otázkou je, zda si chcete sestavit svůj pobyt sami, nebo raději využijete předem sestaveného itineráře, či pobytu. Pokud raději volíte druhou možnost, pak pro vás máme tip, často totiž můžete narazit na slevy na pobyty přímo v lokalitě, kterou chcete navštívit! Vyhledávejte přímo podle názvu lokality nebo využijte interaktivní mapu, kde si můžete prohlédnout, co se nabízí v okolí. Zvolíte-li pro svou dovolenou pobyt, odpadne vám tak nejen stres s plánováním a vyhledáváním co kde najdete, ale také můžete ušetřit!

Pokud si raději sami vybíráte, kde se ubytovat, stravovat a jaké doplňkové služby vám vyhovují, pak si pro rodinný pobyt s dětmi sami vyberte ubytování přímo na míru vašim potřebám. Vybírejte podle regionů, turistických destinací nebo měst, kam byste se chtěli podívat. Ideální ubytovací zařízení pro děti jsou ta, která nabízí dětský koutek, hernu, dětské hříště, bazén, programy pro děti, společenské hry, televizní či společenskou místnost a podobné aktivity, které děti baví.


Robot

Autor článku (5 příspěvků) — zveřejňuje komerční příspěvky.
Publikováno 3. 3. 2016 13:35

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek