Výlety s dětmiKrajPlzeňský kraj → Šumavský pohárek pro děti v Železné Rudě

Šumavský pohárek pro děti v Železné Rudě

Šumavský pohárek

Přijďte si s dětmi zasoutěžit do Ski areálu Špičák. Špičácký pětiboj zařadil letos dvě nové disciplíny – slalom na lyžích (opravdu jej bez problémů sjede každý, záleží jen na rychlosti) a soutěž v klouzačkách (speciální obutí na sníh). Na obě potřebujete mít boty na sjezdové lyže (lyžáky), na slalom samozřejmě i vlastní lyže, takže přijďte soutěžit už vybaveni jako jste zvyklí, když k nám přijedete lyžovat.

Ski&Bike Špičák poskytuje tradičně zázemí pro začínající závodníky. Jedná se o seriál sedmi bodovaných závodů, který začíná na Lipně a o celkových vítězích se rozhoduje v závěrečném večerním závodě s jízdou světýlek a ohňostrojem na Špičáku. Každého závodu se zúčastní více než sto dětí a seriál patří k nejprestižnějším v republice. Velké množství cen proto dotuje Plzeňský kraj a SLČR, na jehož stránkách najdete soutěžní řád a výsledky.

Přijďte obdivovat výkony nejmenších a nechte se pohltit úžasnou atmosférou závodu.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 3. 3. 2019 13:42

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek