Výlety s dětmiKrajPlzeňský kraj → Den s technikou

Den s technikou

Den s technikou

V sobotu 18. 8. 2018 proběhne v Rokycanech akce Den s technikou, tedy program zaměřený na prohlídky, ukázky činnosti a jízdy vojenské techniky a techniky integrovaného záchranného systému. Těšit se můžete na ukázkové jízdy s tanky na polygonu muzea a ukázky činnosti těžké techniky v akci. Součástí programu budou dynamické a statické ukázky činnosti Hasičského sboru Rokycany a Policie ČR, seskoky parašutistů. Při dynamických ukázkách tyto složky záchranného systému představí svoji techniku v činnosti.

Děti se zúčastní soutěže „Škola tankisty“, ve které prokáží svoji zdatnost a obratnost. A aby ani dospělí nepřišli zkrátka, budou moci prokázat svoji fyzickou zdatnost při počtu provedených shybů na hlavni tanku. Tři nejzdatnější budou odměněni jízdou v pásovém vozidle ATS2 v terénu. V závěru dne se pak budou moci svést v pásovém vozidle ATS2 v terénu i všichni další zájemci.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 15. 8. 2018 15:11

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek