Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Vytvořte si o víkendu vlastní film či leporelo

Vytvořte si o víkendu vlastní film či leporelo

Vytvořte si o víkendu vlastní film či leporelo

V sobotu 14.4.2012 v Galerii umění pro děti můžete tvořit vlastní příběh v podobě knihy – leporela s Michalem Chodaničem, kterou si můžete složit do tvarů dle libosti a vlastní představivosti. V rámci workshopu budou děti tvoři vlastní neposednou knihu, kreslit pastelkami, temperou či tuží. Workshop je doporučován dětem od 5-12 let, ale při asistenci rodičů i mladším. Začínáme dopoledne od 10:00 a odpoledne od 14:00 hod.

V neděli si děti mohou vytvořit svůj první opravdový animační film. Vyzkoušejte si, jak se točilo slavné Pane, pojďte si hrát – poloplastická a plošková animace. Necháme ožít plastelínu, papír, látku, sklíčka, knoflíky, atd. Nápady s sebou. Svůj první animovaný autorský film si děti mohou odnést domů na flash disku (určitě nezapomeňte vzít s sebou!). Workshop je doporučován dětem od 5-12 let, ale při asistenci rodičů i mladším. Začínáme dopoledne od 10:00 a odpoledne od 14:00 hod.

Adresa: GUD Galerie umění pro děti, Nám. Franze Kafky 24/3, 110 00 Praha 1


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 11. 4. 2012 9:03

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek