Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Víkend integrovaného záchranného systému

Víkend integrovaného záchranného systému

Víkend integrovaného záchranného systému

Od soboty 21. července bude celý víkend v Aquapalace Praha patřit složkám integrovaného záchranného systému ČR. Děti i dospělí se mohou těšit na hasičská auta a policejní techniku. Kromě toho se naučí základy sebeobrany nebo poskytnutí první pomoci. Program odstartuje v prostoru Vodního světa v 11 hodin ukázkou záchrany tonoucího.

Návštěvníci se poté seznámí s činností složek integrovaného záchranného systému. Před budovou aquaparku budou moci usednout do hasičských vozů, na zahradě pak obléci nehořlavý oblek nebo si zkusit, jaké je to hasit džberovou stříkačkou. V Paláci dobrodružství se děti pod vedením zkušených záchranářů naučí, jak poskytnout první pomoc zraněným. V potápěčské jámě předvede poříční policie lovení předmětů pomocí detektoru kovu.

Akci bude doprovázet také represivní složka Policie ČR s ukázkou sebeobrany, při které se mohou návštěvníci pokusit přeprat policistu.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 15. 7. 2018 17:22

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek