Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → První jízda Toulavého autobusu v Zoo Praha

První jízda Toulavého autobusu v Zoo Praha

Toulavý autobus

V neděli 3. 3. 2019 proběhne vernisáž výstavy s názvem „První jízda nového Toulavého autobusu“, která se uskuteční ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Hlavní zastávkou Toulavého autobusu je záchranná stanice pro gorily v Méfou. Přijďte se podívat jak vypadalo první setkání kamerunských dětí s úžasnými primáty, které do té doby znaly jen jako jídlo na talíři.

Těšit se můžete na hudební vystoupení Afro Drum Dance, představení projektu Toulavý autobus, projekci pracovní verze TV dokumentu o projektu, besedu s triem Obrovský – Horký – Bobek, výstavu fotografií Khalila Baalbakiho „První jízda nového Toulavého autobusu“, kterou zahájí paní Běla Gran Jensen, prezidentka hnutí „Na vlastních nohou“ – Stonožka a samozřejmě samotnou prohlídku výstavy.

Jako doprovodný program zde budou edukačně-herní stanoviště naproti Vzdělávacímu centru, možnost seznámení s obrázkovým ochranářským výzkumem probíhajícím v Kamerunu ve spolupráci se Zoo Praha, ochranou goril a příčinami jejich ohrožení, ochranářskými aktivitami Zoo Praha v Kamerunu.
(zdroj foto Zoo Praha)

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 2. 3. 2019 14:51

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek