Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Tekuté malování o víkendu

Tekuté malování o víkendu

Tekuté malování o víkendu

Máte rádi malování? Přijďte si k nám vytvořit abstraktní obraz. Babinec je malá tvořivá dílna, ve které uvítáme každého, kdo chce strávit svůj volný čas tvořením všeho druhu. Babinec je místo, kde si něco vytvoříte a něco se naučíte, ale také místo, kde si odpočinete, poklábosíte si a seznámíte se s novými lidmi. Jste kreativní, máte rádi barvy, rádi si hrajete? Pak je tento kurz jako stvořený právě pro vás.

Na kurzu si technikou Fluid Acrylic Pouring (tekuté akrylové nalévání), kterou jsme si pojmenovaly jako tekuté malování, vytvoříme nádherné abstraktní obrazy plné barev. Technik tekutého malování (způsobů, jak barvy nalévat) je mnoho a my na tomto kurzu použijeme tu nejzákladnější. Nejdříve si připravíme vše, co budeme k vlastnímu tekutému malování potřebovat – smícháme akrylové barvy se speciálním médiem a poté barvy navrstvíme do jednoho kelímku. Dále se již pustíme do vlastního tekutého malování a vytvoříme neopakovatelný abstraktní obraz, na kterém se budou jednotlivé barvy prolínat a vytvářet neobyčejné vzory.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 16. 2. 2019 19:34

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek