Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Lanové centrum Praha

Lanové centrum Praha

Lanové centrum

Jedno z největších lanových center v ČR najdete v Praze Braníku. Jedná se o unikátní zábavný komplex určený pro děti, kde je možné lézt až do téměř desetimetrové výšky nad zemí, běhat ve výšce po mostech a následně se sklouznout dolů tobogánem. Děti si také mohou vyzkoušet lezení po horolezeckých stěnách, kterých je v komplexu hned několik nebo si třeba zaskákat na trampolíně. Pro ty nejmenší jsou zde připraveny skluzavky, kolotoče, prolézačky nebo různá houpadla. Komplex se nachází v krásném a příjemném prostředí v blízkosti Vltavy a přímo u cyklostezky, takže je možné se sem s dětmi podívat při projížďce na kolech.

V areálu je několik laviček k posezení ze kterých můžete pozorovat své ratolesti jak šplhají do výšin. Občerstvení zakoupíte v rodinné restauraci s dětským koutkem přímo v areálu. Lanové centrum je ideálním místem pro odreagování dětí i rodičů.

Mapa


Hawkeye

Autor článku (63 příspěvků) — žíví ho internetový marketing, správa PPC kampaní a webdesign. Má rád sport, turistiku a zejména výlety v Jihočeském kraji nebo výlety na hrady a zámky. Také se zde rád podělí o své tipy na výlet.
Publikováno 9. 4. 2012 9:05

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

Komentáře

  1. SM 30. 6. 2016 21:58

    Dobry den,

    je dobre, ze pisete o lanovem centru v Braniku, ale jeste lepsi by bylo, kdybyste take napsali adresu…

    Pekny den,

    SM

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář

«

»


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2019 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek