Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Koupaliště Divoká Šárka

Koupaliště Divoká Šárka

Koupaliště Divoká Šárka

Koupaliště v Divoké Šárce mezi skalami, jimiž protéká Šárecký potok patří k těm nejklidnějším v Praze. Autem se až ke koupališti nelze dostat, je třeba jít asi 10 minut pěšky.

Koupaliště Divoká Šárka najdete ve stejnojmenné přírodní rezervaci. Dostanete se sem snadno z Evropské ulice po červené turistické značce, cesta trvá přibližně deset minut chůze. Voda koupaliště je napájena z místního pramene, slunné dny ji však vyhřejí na 25°C. Chlor se zde používá minimálně, takže se zde mohou koupat i alergici.

K dispozici vám budou dva bazény pro plavce, dětské brouzdaliště s maximální hloubkou 0,5 metrů, menší tobogán, houpačky, skluzavky, trampolínu a pro děti prolézačky.

Dále si zde můžete zahrát nohejbal nebo také stolní tenis, volejbal na uzavřeném hřišti. Uzamykatelné kabinky které si máte možnost půjčit na den či celou letní sezonu. Nechybí zde ani možnost občerstvení. Psům je sem vstup zakázán.

Fotografie

Pohled na areál koupaliště Divoká Šárka.

Pohled na areál koupaliště Divoká Šárka.

Bazén se skluzavkou na koupališti Divoká Šárka.

Bazén se skluzavkou na koupališti Divoká Šárka.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 24. 7. 2020 9:48

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. L. Obal 26. 7. 2022 14:34

    Arogantní personál, na stránkách mají uvedeny dva bazény a po zaplacení vstupného, které odmítají vrátit, zjistíte, že jeden bazén mají vypuštěný. Žádná informace o téhle skutečnosti před vstupem není. Považuji to za podvodné jednání a proto silně koupaliště nedoporučuji!!!

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek