Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Dětský víkend na Pražském hradě

Dětský víkend na Pražském hradě

Brána Pražského Hradu

24. dětský víkend s názvem „Klenoty nejvzácnější“ se uskuteční 19. a 20. 9. 2015 na Pražském hradě. Poznejte spolu s dětmi zábavnou formou podrobněji Pražský hrad a celou s tím spojenou historii. Hlavním tématem budou korunovační klenoty Karla IV. V areálu hradu, na nádvořích a v zahrádkách bude pro děti připraveno šest úkolů spojených s tímto hlavním tématem. Start a cíl najdete na severním palácovém dvorku (před vchodem do Příběhu Pražského hradu), začínáme po oba dva dny v 10.00 hod., poslední účastníky vyšleme na trasu v 16 hod.

Před Starým královským palácem budou připravena také různá rukodělná a zábavná zastavení: ukázky tradičních řemesel, výtvarná dílnička či velmi oblíbené zkoušení historické zbroje.

Vstup je zdarma.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 12. 9. 2015 7:20

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

2 komentářů

  1. Kam 20. 9. 2015 09:39

    Zajímavá akce, děti se něco dozvěděly. Tešíme se na další tipy, začali jsme sledovat na Facebooku. :-)

  2. Valtr 21. 9. 2015 08:07

    Pěkná naučná akce pro děti. Moc se nám tam líbilo. Škoda jen, že není podobných akcí více. Čím dál tím více je komerčních akcí, s vysokým vstupným, což může být pro některé rodiče nedostupné.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek