Výlety s dětmiKrajPraha a okolí → Aquapark Aquapalace v Praze Čestlicích

Aquapark Aquapalace v Praze Čestlicích

Aquapalace

Dlouho očekávaný a konečně dostavěný Aquapark v Praze Čestlicích se jmenuje Aquapalace. Měl by to být jeden z největších aquaparků ve střední Evropě. Aquapark se rozkládá na ploše téměř jednoho hektaru (přesně 9 150 m2) a celý komplex je rozdělen na tři paláce. Palác pokladů, Palác dobrodružství a Palác relaxace. Tobogánů, skluzavek, vířivek a bazénků je tu opravdu dostatek, ale co nás při návštěvě „Vodního paláce“ nejvíce potěšilo, bylo umělé vlnobití, které navozuje pocit koupání v opravdovém moři. Dětem se to moc líbilo a vydržely by tam hodiny. Škoda jen, že vlnobití není puštěno nepřetržitě, ale pouze jenom v intervalech (někdy čekáte i hodinu). Pro nejmenší jsou tu brouzdaliště s teplou vodou, malé skluzavky, různá stříkadla nebo velká pirátská loď na hraní. Voda a vzduch byly v aquaparku příjemně teplé, takže by se tu dal strávit bez drkotání zubů v pohodě celý den. Pro odpočinek jsou tu připraveny pohodlná lehátka a v létě je přístup i ven na zahradu, kde jsou také bazénky, divoká řeka (tu určitě také vyzkoušejte), krátce střižený trávník a je možné se tu opalovat. Venkovní areál je pěkný, upravený a čistý. Celý aquapark působí giganticky až monstrózně, v šatnách není problém se ztratit a pokladny připomínají spíše letiště než vstup do bazénu. Neumím si představit, jak to bude vypadat v aquaparku v sezóně a ve špičce. V době, kdy jsme Aqapalace navšívili my, byl téměř prázdný, což bylo naprosto úžasné! Žádné fronty na tobogány, skluzavky a jiné atrakce, všude prázno a spousta prostoru na plavání a skotačení. Zámky u skříněk, trezůrky na cennosti a občerstvení mají vyřešeny moderně pomocí čipu, který nosíte na řemínku na ruce a pomocí něhož si můžete objednat občerstvení nebo odemknout. Návštěva aquaparku Aquapalace se nám moc líbila a určitě zůstaneme pravidelnými návštěvníky.


Hawkeye

Autor článku (63 příspěvků) — žíví ho internetový marketing, správa PPC kampaní a webdesign. Má rád sport, turistiku a zejména výlety v Jihočeském kraji nebo výlety na hrady a zámky.
Publikováno 19. 6. 2008 21:00

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

15 komentářů

 1. Magda 20. 6. 2008 08:44

  Vypadá to moc hezky, ale 120,- za hodinu se mi zdá dost.

 2. Denisa 6. 7. 2008 16:03

  To se ti jenom zdá. Na celý den pro 4 členou rodinu to vyjde 1550…

 3. […] přímo v hale u bazénu. Placení a šatny mají vyřešený moderně (obdobě jako v aquaparku Aquapalace v Čestlicích) a to pomocí čipu, který nosíte na řemínku na ruce. Nemusíte tak u sebe nosit žádnou […]

 4. Magda 6. 7. 2008 19:26

  No pokud by tam šla 4 člená rodina na celý den, tak za cenu 1550,- je to ještě poměrně ucházející – to je fakt. Ale znáte děti, budou chtít pít a jíst, takže se vším všudy to stejně vyjde tak na 2500,- korun. Ale co je dneská levné vyďte? :-)

 5. Denis 7. 7. 2008 10:39

  Já byl v těch jejich saunách a očekával jsem, že tam budou v ručníku zabalené polonahé krásné slečny, jak uvádí na reklamních billboardech a plakátech a místo toho tam byli tlustí starý dědkové. Tomu říkám klamavá reklama.

 6. Mirek 14. 7. 2008 12:33

  Libí se mi, že je tam také i normální plavecký bazén pro kondiční plavání, akorád jsem se k němu nestihnul podívat. :-)

 7. Šarka Novotna 28. 7. 2008 21:26

  ahoj lidi ještě jsem tam nebyla ale jestli je to tak super taK se MOOOOOC těšime. ps ty ceny mě děsí

 8. Alena 1. 8. 2008 11:11

  Lidi je to tam super.Je mi 47 let a vyblbla jsem se jako malá holka za 3 hodiny jsem toho měla dost.Snad mi jen vadily ty fronty na tobogánech.Příště pojedu raději večer.Papa

 9. Gogo 3. 8. 2008 14:28

  Magdo, promin, ale jestli budes psat „vydte“, nebudes na to mit nikdy. Vsichni zamestnavatele chteji alespon zakladni skolu.

 10. Jirka 29. 8. 2008 17:12

  Jsou to zloději, jako všude v Čechách! O prázdninách jsme jezdili s dětma do Německa (Marienberg, asi 30km za Chomutovem) Nádherný aquapark včetně mořské vody. Vstup pro celou rodinu na celý den 28 Euro,každý pátý vstup máte zadarmo. :-) Víc není co dodávat.

 11. Laďka 24. 9. 2008 10:52

  V aquaparku v Čestlicích si dávejte pozor na čas. Jen jsme prošli šatnami (3-5 minut) a už nám čipové hodinky ukazovaly, že máme vyčerpáno 20 minut. Vůbec to nehrálo s časem zakoupené 2 hodinové vstupenky, vyčerpali jsme jen 1.40 hod. Stalo se nám to už podruhé.
  Máte také takovou zkušenost?

 12. Eliška 26. 12. 2008 17:49

  to je super!!!zrovna tam se chystáme na výlet.miluju aquparky ty tobogány ,vlny,klouzačky .

 13. Monika 29. 4. 2009 18:29

  V aquaparku jsem moc ráda byla jsem tam 3krát s kámoškou jeto tam super!
  ten hypogán nebo twister a to ostatní jak je u toho bazénu ten vchod jakoby do moře to je bezva fakt senzace chtěla bych tam bít každý den (divoká řeka je také super ale jednou jsem se tam topila a kámoška mě dostala ven)

  super!

 14. […] jinak hrozí že hup nepřejede. Pokud tedy vyhledáváte hlavně tobogány, tak jděte spíše do aquaparku Aquapalace v Četlicích. :-) Uvnitř areálu naleznete prostor pro mnohé sporty jako je třeba fotbal, stolní tenis, […]

 15. Věra 19. 7. 2015 11:04

  Byla jsem s vnučkou loni v květnu a lepší vyžítí jsem nezažila. Je mě 51 let pocházíme z hor a tak to byla příjemá změna.Pražáci jezdí k nám na dovču a já se chystám opět navštívit toto místo.Jen ty ceny, ale co bych neudelala pro vnučku. Paráda.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář

«

»


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2019 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek