Výlety s dětmiKrajOlomoucký kraj → Zima v Jeseníkách

Zima v Jeseníkách

Wellness Hotel Diana

Letošní zima sněhu do nížin moc nepřinesla, takže si ho děti tolik neužijí, ale na horách je ho naštěstí většinou dost. Bílým favoritem této zimy jsou Jeseníky, kde mají také díky prosincové kalamitě sněhu požehnaně a tak se sem sjíždějí lidé ze širokého okolí, aby si užili zimní radovánky v pravém slova smyslu. Blížící se jarní prázdniny jistě zvrásní čelo nejednoho rodiče, protože pokud nezařídili pro svá dítka nějaký organizovaný pobyt na horách, pak je zcela určitě čeká žadonění a škemrání o rodinný výlet. Někam, kde by se po roce mohly oprášit lyže a sáňky, když už to před domem na blátě zase nejde, a kde by si jako celá rodina mohli přijít na své. Jedním z takových míst je Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách.

Wellness hotel Diana je vyhlášený nejen pro své komfortní ubytování a nádherné prostředí uprostřed přírody se spoustou turisticky atraktivních míst v okolí, ale především pro své nadstandardní wellness služby, které tu návštěvníky uvítají v podobě různých koupelí, bazénu, finské sauny, jávských masáží, kosmetiky a vířivky. Na své si tu samozřejmě přijdou i děti – je pro ně připraven bohatě vybavený dětský, hřiště i animační programy. Jako zpestření zde byl vybudován ekopark s možností prohlídek obory a krmení zvířátek.

Zábava pro celou rodinu

Pro rodinu s dětmi se zde vždy najde nějaké to rozptýlení, stejně jako plnohodnotné celodenní programy – ať už sirné termální prameny v nedalekém lázeňském městě Velké Losiny nebo lyžování na sjezdovkách v lyžařských areálech, které jsou takříkajíc „za bukem“ a přímo z hotelu k nim jezdí speciální autobusový spoj.
Bohaté odpočinkové programy, jako třeba mobilní casino, přehlídky bojových umění, gurmánské akce (neopakovatelné gastronomické zážitky z naší i zahraniční kuchyně) či hudební a taneční večery se dokonale postarají o to, aby se ve svém volném čase nikdo nenudil. Dokonce ani za takových podmínek, které výletům venku zrovna dvakrát nepřejí.


Muzzy

Autor článku — otec od rodiny milující turistiku a přírodu. Rád jezdí na výlety ve středočeském kraji, kde zejména přes léto využívá ubytování pro rodiny s dětmi.
Publikováno 18. 3. 2012 19:52

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek