Výlety s dětmiKrajOlomoucký kraj → Penzion Filipovice

Penzion Filipovice

Penzion Filipovice

Příjemné ubytování v horské chatě přímo v srdci Jeseníků nabízí Penzion Filipovice. Pro hosty jsou zde k dispozici moderní a prostorné 4 lůžkové apartmány s koupelnou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak party známých či kamarádů. V přízemí se nachází stylově zařízený a komfortně vybavený obývací pokoj s velkou sedačkou, televizí a krbem, propojený s moderní vybavenou kuchyní a jídelnou. Dále se v přízemí chalupy nachází z parkoviště přístupná lyžárna, relaxační část s finskou saunou a odpočívárnou, 2× WC a dětský koutek pro nejmenší děti.
Před chalupou je možné k odpočinku i zábavě využít travnatý pozemek s dětským hřištěm, pískovištěm a trampolínou pro děti. Dospělí pak jistě ocení ještě ohniště s grilem.

Penzion a ubytování Filipovice je díky své poloze ideálním startovním místem pro letní i zimní sportovní aktivity a výlety do okolí. Lyžaři zde v zimě mohou lyžovat hned v několika místních lyžařských areálech např. Skiparku Filipovice, který je vzdálen jen 2 km od chaty, Červenohorském Sedlu nebo nejvýše položeném lyžařském areálu v České republice Pradědu. V letních měsících je zde oblíbená cykloturistika a klasická pěší turistika. Nejvyšší moravské hory nabízejí nepřeberné množství značených cyklistických tras a cyklostezek. Ti náročnější si mohou v Koutech, největším bikeparku na Moravě, na 4 tratích jejichž délka přesahuje 3 kilometry, užít jízdy a adrenalinu do sytosti. Na výlet je možné vyrazit na rozhlednu na Praděd, na Dlouhé stráně – třetí největší vodní elektrárnu na světě nebo hrad Sovinec. Milovníci koupání a vodních radovánek jistě uvítají možnost navštívit údolní nádrž s čistou vodou Slezskou Hartu, koupaliště Červenka u Javorníku, městské koupaliště Jeseník nebo zatopené lomy Jesenicka.

Komfortně zařízený Penzion Filipovice s apartmány je dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí navštívit CHKO Jeseníky a užít si zde krásnou a čistou přírodu s mnoha možnostmi vyžití.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 17. 6. 2019 15:27

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek