Výlety s dětmiKrajOlomoucký kraj → Historické kostýmy na hradě Štenberk na Moravě

Historické kostýmy na hradě Štenberk na Moravě

Historické kostýmy

O víkendu 6. – 7. srpna 2016 na státním hradě Šternberk se koná Víkend v historických kostýmech což je jedna z nejnavštěvovanějších akcí roku. V sobotu od 14 do 18 hodin a v neděli od 10 do 18 hodin. Průvodci oblečeni v historických kostýmech provedou návštěvníky celým hradem. Budou připraveny nejen informace z historie hradu, ale i mnoho dalšího zajímavého o historii módy a oblékání. Vstupné na prohlídky je 140 Kč pro dospělé osoby, studenti a senioři zaplatí 100 Kč a rodinné vstupné za dvě dospělé osoby a až tři děti je 380 Kč.

V hodovním sále hradu bude připravena půjčovna kostýmů pro veřejnost. Dospělí návštěvníci i děti mohou vybírat z více jak 50 dobových kostýmů. Netradiční snímky do rodinného alba si lze pořídit vlastním fotoaparátem nebo se nechat vyfotit fotografem. Přímo v hodovním sále bude připraven profesionální fotokoutek Future-foto-fun s možností přímého tisku fotografií včetně zajímavých grafických podkladů. Půjčovné kostýmů činí 30Kč za osobu, za 4 člennou rodinu zaplatíte 100 Kč. Na nádvoří hradu bude po celý den k dispozici občerstvení.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 4. 8. 2016 12:22

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2022 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek