Výlety s dětmiKrajMoravskoslezský kraj → Vodní svět Sareza – vodní radovánky pro všechny

Vodní svět Sareza – vodní radovánky pro všechny

Vodní svět Sareza

Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi? Vyzkoušejte vodní svět Sareza, který je vhodný pro všechny, kteří si chtějí plně užít vodní radovánky, relax a wellness. Areál je navíc doplněn o oblíbený venkovní a vnitřní 100m tobogán. Přijeďte s dětmi a zapomeňte na celý svět. Poblíž Nové radnice a rozsáhlého parku Komenského sady na vás čeká úžasné místo plné pohody a relaxace.

Vyzkoušet můžete krytý pětadvacetimetrový vyhřívaný bazén a vnitřní stometrový tobogán, v létě pak nerezový venkovní bazén s tobogánem a četné vodní atrakce: skalisko s vodopádem, masážní vzduchová lůžka, masážní lavice, chrliče s ostrůvkem, vodní houpačka, šplhací síť, stěnová masáž, dnový blower (bubliny), malá lezecká stěna, skluzavka a dětské brouzdaliště a bufet se sociálním zařízením, dětský koutek s prolézačkami a pískovištěm, hřiště na beach volejbal, travnatá plocha ke slunění se vzrostlými stromy a parkovou úpravou. Jistě vás potěší, že venkovní areál je kompletně bezbariérový.

Vychutnejte si pohodu, klid a relaxaci ve wellnesu. Těšit se můžete na příjemné služby, vodoléčbu, klasickou, solnou páru či aroma, tepidárium (vyhřívaná lehátka), kneippův chodník, sluneční relaxaci, vodní relaxace a masáže. Nechybí zde ani solární studium, vodní jeskyně a luxusní fitness. Čeká na vás malá vodní řeka, masážní lůžka a prostor s vodní hudbou.

Návštěvníci se mohou občerstvit v mokrém či suchém bufetu s možností posezení na terase.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 23. 2. 2019 12:12

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek