Výlety s dětmiKrajMoravskoslezský kraj → Penzion Babička

Penzion Babička

Penzion Babička

Pohoří Moravskoslezských Beskyd se svými klimatickými a terénními podmínkami patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni k vrcholům Beskyd lanovou dráhou – lanovka Pustevny. Pěšky cca 5 minut. Frenštát pod Radhoštěm 4 km.

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný horský penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy (500 metrů), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí. Penzion Babička nabízí ubytování pro rodiny, nebo max. 18 osob v 6-ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV.

Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni. K dispozici je společenská místnost. Možnost snídaní a polopenzí mimo letní prázdniny , Vánoce a Silvestr.

Děti do 15 let sleva, do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko).

Bazén o letních prázdninách pro děti i dospělé. Penzion je oplocený se zahradou s pískovištěm a venkovním posezením, houpačka, skluzavka. S výhledem na horu radhošť, kde můžete v klidu strávit své dovolenkové chvíle.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 10. 8. 2019 13:40

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek