Výlety s dětmiKrajMoravskoslezský kraj → Chata s výhledem

Chata s výhledem

Chata s výhledem

Krásné a pohodlné ubytování pro výletníky, turisty, ale i romantiky, kteří ocení krásný výhled do kraje na malebnou krajinu Moravskoslezských Beskyd. Chata se nachází v obci Trojanovice vzdálené od turistického ruchu a každodenního shonu. Poloha chaty umožňuje kromě jiného, užívat si denně nádherný výhled, východ a západ slunce, pozorovat zvěř, která se chodí pást na okraj lesa, relaxovat u venkovního krbu nebo si jen tak zdřímnout na lehátku ve stínu.

Pro malé návštěvníky je zde k dispozici pískoviště s hračkami, dvě 3,5 metrů dlouhé skluzavky, pro větší děti a dospělé pak 2 horské koloběžky. V případě nepříznivého počasí mají děti v chatě připravené dětské hry a DVD s českými pohádkami.

Dospělí pak mohou využít soukromé wellness ve spodní části chaty. Kromě velkého stojanu na 4 kola, je pro cyklisty nad chatou vybudována úschovna kol, kde naleznou i základní nářadí. Pro milovníky pěší turistiky začíná pár metrů od chaty trasa na vrchol Javorníku, kde je pak možné se napojit i na další trasy jako je např. celodenní tůra na Pustevny. Pro zvýšení komfortu nejen sportovně založených hostů jsme nainstalovali elektrické vysoušeče obuvi. K dispozici rovněž wifi připojení k internetu.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 19. 5. 2019 19:31

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. myska 20. 5. 2019 02:45

    Vypadá to dobře! Jaká je kapacita té chaty? Kolik se tam vejde lidi?

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek