Výlety s dětmiKrajLiberec kraj → Zábava s hlavolamy

Zábava s hlavolamy

Zábava s hlavolamy

Máte rádi hlavolamy a zábavu, která nastartujte vaše mozkové závity? Přijďte si vyzkoušet vaší vynalézavost formou hlavolamů do iQLANDIE v Liberci. Do libereckého science centra přijede největší sběratel hlavolamů pan RNDr. Jaroslav Flejberk a představí tu vychytávky z celého světa včetně absolutních novinek.

Na akčním workshopu si tak vyzkoušíte inovovaný hlavolam Future Cube 2.0 nebo poskládat Rubikovu kostku na čas a pokořit národní rekord. Pořadatelé přivezou i hry, třeba Tik Tak Bum Family, Othello, anebo kolekci interaktivních her SOMA, chybět nebude ani Tangram.

Akce bude probíhat 16. 3. 2019 od 10 do 17 hodin v relaxační zóně science centra. Kromě toho se v iQLANDII můžete těšit na více než čtyři stovky interaktivních exponátů, jako například na Bernoulliho fukar, Letokruhy, mluvícího robota Thespiana či Hvězdný kolotoč. V sobotu bude v iQLANDII probíhat i workshop „Tajemství prvků“.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 9. 3. 2019 12:43

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek