Výlety s dětmiKrajLiberec kraj → Pytloun má děti rád

Pytloun má děti rád

Pytloun

Co to je zase za titulek, chytnou se rodiče za hlavu a nenápadně začnou na mobilu předvytáčet číslo 112. Ale nemusíte se bát, jedná se o vyhlášené rodinné ubytování v Libereckém a Ústeckém kraji. Firma Pytloun, která kdysi začínala jako řadová ubytovna, dnes provozuje několik hotelů, penzionů a restaurací přímo v Liberci a také nedaleko Děčína, a spolupracuje s dalšími ubytovacími zařízeními.
Leckterý Pražák se teď asi ušklíbne nad tím, co je na Liberci tak skvělého. Vždyť o něm se traduje, že: “ v Liberci buď prší nebo je to do kopce“. Ale rejpalové si musí uvědomit, že v Liberci je krom jiného také proslulé centrum Babylon (bazény, restaurace, kasino, hotely aj.), které je nejnavštěvovanější mimopražskou atrakcí s roční návštěvností přes 650 000 návštěvníků. A právě Pytloun nabízí svým zákazníkům slevy do libereckého Aquaparku, IQparku, Lunaparku a dalších atrakcí.

Co připravuje Pytloun rodinám s dětmi?

Hlavní výhodou při návštěvě a ubytování „u Pytlouna“ je vědomí, že jsou na vaše děti připraveni. Dopředu počítají s tím, že se bude chtít ubytovat nebo v klidu najíst rodina s dětmi, takže je nepřekvapí žádost o dětskou postýlku, dětskou židličku nebo dětské menu. V letních měsících najdete u vybraných hotelů dětské parky (hřiště) se skluzavkami, pískovišti, houpačkami , trampolínou aj. , v zimě pak na recepci bez obav žádejte o nějakou stolní hru, kterou se vaše děti mohou zabavit.
Pytloun nabízí vám i vašim dětem nejen zajímavé slevy na vybrané služby, ale také ideální prostor pro rodinnou rekreaci a relax.
Expanze z Libereckého kraje zatím opatrně roste přes Ústecký kraj, jmenovitě přes vesničku Ostrov u Tisé, vzdálené zhruba 15 km od Děčína, na samotném okraji jedinečných Labských pískovců (CHKO), obklopena úchvatnými pískovcovými skalami, v těsné blízkosti hranic s Německem. Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, takříkajíc v lůně přírody, daleko od všeho městského ruchu a hluku.


Muzzy

Autor článku — otec od rodiny milující turistiku a přírodu. Rád jezdí na výlety ve středočeském kraji, kde zejména přes léto využívá ubytování pro rodiny s dětmi.
Publikováno 5. 1. 2012 19:49

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek