Výlety s dětmiKrajLiberec kraj → Dobrodružství v Libereckém kraji

Dobrodružství v Libereckém kraji

Dobrodružství v Libereckém kraji

Přináším netradiční tip na možný styl uskutečňování výletů v Libereckém kraji a to s cestovatelským průvodcem zažij Liberecký kraj.

Jedná se o knihu, která v sobě zahrnuje 50 tipů na výlety v Libereckém kraji včetně různých výzev a úkolů, které můžete i nemusíte plnit. Kniha je vlastně jakýmsi deníkem do kterého zapisujete své zážitky z výletů, splněné výzvy a přikládáte fotografie, na vše je v knize vyhrazen prostor.

Kniha má tak motivující efekt a inspiruje k cestování a novým zážitkům. Knihu mám teď nově a chci jí vyzkoušet. Časem bych zde rád doplnil své zkušenosti a postřehy.

Celý knižní průvodce je moc hezky a kvalitně zpracován ve formátu A4 (na šířku) s kroužkovou vazbou. Líbí se mi, že po jeho vyplnění vznikne krásná vzpomínka včetně fotek, kterou si pak kdykoli můžete jeho prohlížením připomenout. Myslím, že udělá radost všem, kteří mají rádi výlety, zábavu, dobrodružství a chtějí si netradičním způsobem uchovat vzpomínky.

A kam vás průvodce zavede? Určitě na Ještěd, který se řadí mezi hlavní dominanty severních Čech a symboly Libereckého kraje, k Máchovu jezeru, vodopádu Velký Štolpich, na hrady Bezděz, Trosky, Houska, Kumburk, na různé rozhledny a vyhlídky a mnohé další turistické cíle.

Fotografie

Předmluva ze zážitkového a cestovatelského průvodce zažij Liberecký kraj.

Předmluva ze zážitkového a cestovatelského průvodce zažij Liberecký kraj.

Zadní strana knihy zažij Liberecký kraj.

Zadní strana knihy zažij Liberecký kraj.

Na této straně knihy si vyplníte své údaje a můžete přidat i fotografii.

Na této straně knihy si vyplníte své údaje a můžete přidat i fotografii.

Ukázka prvního tipu na výlet z knihy.

Ukázka prvního tipu na výlet z knihy.

Mapa


Muzzy

Autor článku — otec od rodiny milující turistiku a přírodu. Rád jezdí na výlety ve středočeském kraji, kde zejména přes léto využívá ubytování pro rodiny s dětmi.
Publikováno 22. 4. 2020 15:46

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. Karkulka 16. 12. 2020 00:25

    Miluju výlety po Česku. Ráda cestuji i jinam, ale přijde mi škoda poznávat ostatní země, když neznám tu svou. S přítelem jsme objevili tuhle firmu: https://dodavky.online, tak až se oteplí, půjčíme si dodávku a vyrazíme někam na pár dní po Čechách. Možná nabereme i mou sestru s dětmi, ať není taková nuda!

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek