Výlety s dětmiKrajLiberec kraj → Antonie hotel Frýdlant ****

Antonie hotel Frýdlant ****

Hotel Antonie - bazén

Zábava, radost a odpočinek – za tím jezdí rodiny s dětmi do Libereckého kraje do hotelu Antonie. Prostorný, udržovaný a k dětem přátelský areál nabízí mnoho možností, jak si užít hezkou dovolenou.

Odpočinek, jaký si zasloužíte

Příjemnou atmosféru vytváří nejen elegantní design celého hotelu, ale především pohodlné ubytování a profesionální služby na vysoké úrovni.

Rodinám s dětmi je přizpůsobený celý koncept ubytování. Do velkých pokojů se vejde dětský kočárek i přistýlka. Z většiny pokojů je dokonce přímo přístupná rozlehlá zahrada s hřištěm a mnoha místy, kde si můžete s dětmi hrát celý den. Kuchyně s pečlivě vybraným jídelníčkem myslí na malé i velké strávníky.

Vodní hrátky pod střechou

Pod střechou hotelu Antonie se ale neskrývají jen prostorné pokoje. Když zrovna nebudete podnikat výlety do okolní přírody, nemusíte za příjemným odpočinkem chodit daleko.
Antonie Spa Concept vás přivítá bazénem, vířivkou a dalšími radovánkami. Děti se u vodopádu a gejzírů vyblbnou lépe než v aquaparku. Opravdoví milovníci vody se navíc mohou za teplého počasí vydat na zahradu do koupacího eko jezírka a dětského brouzdacího potůčku.

Aktivní dovolená

Všichni, kteří se chtějí na dovolené věnovat svým oblíbeným sportům, mohou vyzkoušet možnosti multifunkčního sportovního sálu. V rámci Antonie Sport Conceptu si přijdete na své, ať už holdujete squashi, badmintonu, míčovým hrám nebo jiným sportům.

Hotel Antonie Frýdlant je zkrátka zajímavou inspirací pro rodinnou dovolenou s dětmi všech věkových kategorií. Přijeďte si odpočinout a užít si volné chvíle s celou rodinou.


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 26. 10. 2014 15:21

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek