Výlety s dětmiKrajKarlovarský kraj → Aquaforum

Aquaforum

Aquaforum

Pro milovníky vodních radovánek tu máme jeden tip a to v podobě aquaparku Aquaforum ve Františkových Lázních nabízející více jak 1500 m2 vodní plochy. Na své si tu přijdou zejména děti, ale i dospělý, kteří mohou pro relaxaci a plavání využít relaxační, plavecký a v letním provozu i venkovní bazén.

K dispozici jsou návštěvníkům také vodní atrakce, vířivky, tobogány, skluzavky nebo nejmodernější a největší klinika v Karlovarském kraji s široký výběrem tradičních lázeňských procedur s garantovaným využitím místních přírodních léčivých zdrojů, wellness procedury s kvalifikovaný týmen atestovaných lékařů, specialistů na balneologicii, všeobecných sester, masérů, fyzioterapeutů a dalších zkušených odborníků. Občerstvit se můžete v místní restauraci či snack-baru.

Aquaforum svět vody a relaxace ve Františkových Lázních všem nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění s příjemně teplou vodou v bazénech. Pokud se stanete členy klubu Aquafora můžete využívat všech výhod včetně levnějšího vstupu. Stačí vyplnit přihlášku na recepci. Členství je zcela zdarma.

Mapa

Virtuální prohlídka


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 7. 5. 2019 19:24

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek