Výlety s dětmiKrajJihočeský kraj → Statek Penzion

Statek Penzion

Statek Penzion

Ubytování v Penzionu na statku v překrásných Jižních Čechách s krajinou plnou rybníků, lesů a mnohých turistických cílů nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro dovolenou. Díky svému čistému ovzduší je tento kraj vyhledávanou oblastí zejména k letním i zimním sportovním aktivitám, ale také díky množství kulturních památek. Penzion s bazénem se nachází v malé vesničce Lhota u Dynína u Třeboně na hranici CHKO Třeboňsko. Využít můžete 2-5 lůžkové stylově zařízené pokoje, s vlastním sociálním zařízením – sprchou, umyvadlem a odděleným WC. V každém pokoji najdete kompletní vybavení kuchyňky na vaření a stolování, rychlovarnou konvici, vařič a ledničku. Pro děti je zde k dispozici stolní tenis, fotbálek, šipky a prolézačky. Hosté zde mohou také grilovat nebo si opéct špekáčky na ohni. Pro cyklisty je v penzionu připravená úschovna kol.

Pokud by vám v létě nestačilo koupání v bazénu, tak je možné vyrazit za vodními radovánkami na nedaleké Veselské pískovny. V okolí je také možnost navštívit např. na státní hrad a zámek Český Krumlov, zámek Hlubokou nad Vltavou, vodní zámek Červená Lhotu nebo zámeček ve Stáži nad Nežárkou.

Cyklisté si zde jistě také přijdou na své. Zdejší rovinatá krajina s rozlehlými lesy, staletými hrázemi rybníků a malebnými vesničkami přímo vybízí k výletům na kole. Kvalitní síť značených cyklistických tras vám umožní pohodlně projet a prohlédnout si tento kraj.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 27. 5. 2019 9:34

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. Veronika 25. 7. 2020 16:39

    Dobrý den, bylo by možné se ubytovat u Vás od úterý do čtvrtka? 28.7-30.7? Děkuji za informace a přeji hezký den Podroužková

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek