Výlety s dětmiKrajJihočeský kraj → Rytířská klání na koních

Rytířská klání na koních

Rytířská klání

Již podruhé jsme navštívili ranč Větrovy, kde se tento víkend konala akce s názvem: Rytířská klání na koních. Jednalo se o výpravné divadelní představení ve kterém jste mohli vidět srážení špalků a napichování hlav až po souboje na koních včetně velmi vzrušujícího srážení jezdců z koní dřevci. Rytíři soutěžili o ruku princezny Johanky a boj to nebyl vůbec jednoduchý. Zlý rytíř Edmont se bil dobře a byl těžkým soupeřem pro všechny ostatní rytíře. Nakonec vše dopadlo dobře a Johanku nezískal Edmont, ale jiný hodný a statečný rytíř. Součástí vystoupení byl i nácvik útoku proti Saracénům, který je spojen s chrlením a kejklením s ohněm. Koně odvážně přeskakovali zapálenou slámu a bylo se na co dívat.


Hawkeye

Autor článku

Publikováno 21. 7. 2008 23:58

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

2 komentářů

  1. Mistrovství ČR v rodeu proběhlo 21.6.2008 u Tábora na ranči Větrovy. Soutěžilo se v několika disciplínách: oddělování telat od stáda, slalom mezi tyčemi, ulička, wrestling (kácení telete), laso, barely. Nejvíce se mi líbilo chytání telat do lasa, to byla opravdu zajímavá a těžká disciplína a mnohým se také nepodařila […]

  2. Mirka 22. 7. 2008 18:39

    Byla to pěkná akce a dětem se moc líbila. I když představení začalo až po 19 hod. určitě se to vyplatilo počkat. Počasí vyšlo perfektně a na ranči Větrovy nám nic nechybělo. Těšíme se už na další akce.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek