Výlety s dětmiKrajJihočeský kraj → Plavecký stadión Tábor

Plavecký stadión Tábor

Plavecký stadión Tábor

Plavecký stadion v Táboře, který je v provozu již od roku 1982, svým návštěvníkům nabízí možnosti kondičního a rekreačního plavání, plavání pro starší veřejnost, plavání pro těhotné, kardiaky a diabetiky. Do všech prostor bazénu je umožněn bezbariérový vstup. V areálu plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností využití parních komor (délka 25 m), dětský bazén pro děti do 8 let (délka 6 m), otevřený venkovní areál s brouzdalištěm a tobogánem a individuální relaxační centrum. V prostoru Plaveckého stadionu se nachází na 55m² samostatný provozní celek, ve kterém je zabudován soubor hydrorelaxačních a rehabilitačních zařízení. Provoz zařízení je navržen tak, aby umožnil odpočinek v soukromí či uzavřené společnosti, ale i z řad veřejnosti s kapacitou do 15 osob.

Venkovní areál je otevřen v měsících květen, červen a srpen a vždy v závislosti na počasí, tedy alespoň 20 °C. Je zde 25 metrový bazén, tobogán, rekreační bazén s vodními atrakcemi a dětské brouzdaliště. Součástí areálu je i občerstvení a bufet. Jedinečné je v tomto ohledu Individuální rekreační centrum na rozloze 55m², který nabízí soubor hydrorelaxačních a rehabilitačních zařízení. Možnost poslechu hudby a užití odpočinkové místnosti je samozřejmostí.

Hned vedle se nachází Sokolská plovárna – přírodní koupání ve vodní nádrži Tábor s písečnou pláží, molem, půjčovnou lodiček a občerstvením.

Fotografie

Plavecký stadión v Táboře

Pohled na venkovní bazén a skluzavky na plaveckém stadiónu v Táboře.

Plavecký stadión v Táboře

Venkovní areál plaveckého stadiónu v Táboře.

Vnitřní bazén

Vnitřní bazén v Táboře.

Plavecký stadión v Táboře

Pohled na plavecký stadión v Táboře z Parkoviště.

Mapa


Andy

Autor článku — cestovatelka a milovnice přírody pracující s dětmi. Ráda sportuje, chodí plavat a často tak vyhledává koupání vhodné pro děti nebo sportovní aktivity pro děti. Také ráda píše tipy kam na výlet tento víkend, aby inspirovala ostatní.
Publikováno 19. 8. 2019 17:29

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2023 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek