Výlety s dětmiKrajJihočeský kraj → Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště v Táboře

V Táboře můžete navštívit dětské dopravní hřiště v jehož blízkosti jsou i prolézačky. Jedná se o klidné místo v blízkosti Vodní nádrže Jordán, kde si rodiče mohou sednout na lavičku nebo v restauraci Černá perla dát něco k pití a pozorovat své ratolesti jak si hrají. Dopravní výchova zde probíhá v měsících září – říjen a duben – červen max. do 14 hod. Pokud tedy neprobíhá výuka, tak je hřiště volně přístupné pro všechny.

V letních měsících je tu také možnost krásného koupání na Sluneční pláži na břehu vodní nádrže Jordán v ulici U Stadionu Míru. Návštěvníkům je volně přístupná a nabízí vše, co si jen mohou přát. Pro děti jsou připraveny prolézačky a houpačky, rodiny ocení parkové lavičky a piknikové stoly a také možnost zapůjčení veslic nebo šlapadla.

Fotografie

Restaurace Černá Perla

Restaurace Černá Perla s krásným výhledem na dětské dopravní hřiště a Jordán. Zde si můžete dát kávu a z terasy pozorovat jak si vaše ratolesti na hřišti hrají.

Jordán

Pohled na vodní nádrž Jordán v Táboře o ploše přes 50 ha.

Prolézačky u dětského dopravního hřiště

Prolézačky u dětského dopravního hřiště v Táboře.

Dětské dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště v Táboře.

Mapa


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 2. 9. 2019 9:25

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Komentáře

  1. Linda 2. 9. 2019 09:45

    Po předělání na moderní hřiště je to tam super a to zejména pro děti na kole nebo koloběžce. Menší děti se můžou vyřádit na prolejzkách. Krásný výhled na Jordán a nové upravené cesty. Dávám palec nahoru!

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek