Výlety s dětmiKrajKrálovéhradecký kraj → Holiday Park Liščí Farma (u Vrchlabí)

Holiday Park Liščí Farma (u Vrchlabí)

Liščí farma

Byla jsem na Liščí Farmě s malou dcerou a byly jsme tak nadšené, že se ráda o informaci o tomto příjemném místě podělím s ostatními.

Pokud hledáte místo, kde bude klid, v přírodě a současně se zde zaručeně nechcete nudit, určitě zavítejte na Liščí Farmu. Holiday Park liščí farma je ideální pro rodinnou dovolenou. Měly jsme zde skvělé zážitky o dovolené v zimě a teď se chystáme na Velikonoční svátky za „liškami“ opakovaně. Myslím, že i dobrým tipem je pořádaná akce na čarodějnice. O Velikonocích jsou v nabídce pobytu tradiční jídla z podkrkonoší a další krkonošské speciality. Okolí je jak stvořené na výlety a ani nemusíte mít auto – před areálem je zastávka busu. Plánujeme projít nejen okolí, užít si všechny dětské atrakce, které jsou k dispozici v areálu, nadýchat se čerstvého vzduch a určitě zajedeme na výlet i do blízkého okolí.


Mona

Autor článku — maminka, která miluje přírodu, cestování a turistiku. Cestuje s dětmi po celé naší krásné vlasti, ale také ráda jezdí na dovolenou do zahraničí.
Publikováno 29. 4. 2009 10:45

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

3 komentářů

  1. Anička 3. 5. 2009 20:54

    Zrovna jsme se odtud vrátili z prodlouženého víkendy. Já, mynžel i děti jsme si to pěkně užili. Letos bylo na Čarodějnice opravdu skvělé počasí. Děkujeme za báječnou atmosféru rodině Dufkových!

  2. Alenka 31. 5. 2009 17:12

    Díky za článek i za tip. Ještě bych dodala, že jsem na jejich stránkách našla přehled všech hudebních akcí na sobotu http://www.liscifarma.cz/hudba-2009.htm

  3. Hanka 31. 7. 2009 13:57

    Liščí farmu postihla vichřice. Myslím, že se jim podařilo zachovat provoz. Alespoň tady se o tom píše http://www.liscifarma.cz/vitr.htm . Chceme tam jet asi za 14 dní. Kbybyste někdo věděl víc, napište to sem. Díkas.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2024 Výlety s dětmi — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek