Výlety s dětmiKrajKrálovéhradecký kraj → Holiday Park Liščí Farma (u Vrchlabí)

Holiday Park Liščí Farma (u Vrchlabí)

Liščí farma

Byla jsem na Liščí Farmě s malou dcerou a byly jsme tak nadšené, že se ráda o informaci o tomto příjemném místě podělím s ostatními.

Pokud hledáte místo, kde bude klid, v přírodě a současně se zde zaručeně nechcete nudit, určitě zavítejte na Liščí Farmu. Holiday Park liščí farma je ideální pro rodinnou dovolenou. Měly jsme zde skvělé zážitky o dovolené v zimě a teď se chystáme na Velikonoční svátky za „liškami“ opakovaně. Myslím, že i dobrým tipem je pořádaná akce na čarodějnice. O Velikonocích jsou v nabídce pobytu tradiční jídla z podkrkonoší a další krkonošské speciality. Okolí je jak stvořené na výlety a ani nemusíte mít auto – před areálem je zastávka busu. Plánujeme projít nejen okolí, užít si všechny dětské atrakce, které jsou k dispozici v areálu, nadýchat se čerstvého vzduch a určitě zajedeme na výlet i do blízkého okolí.


Eva

Autor článku (12 příspěvků) — třínásobná maminka, podnikatelka, která ráda pracuje s dětmi.
Publikováno 29. 4. 2009 10:45

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

3 komentáře

  1. Anička 3. 5. 2009 20:54

    Zrovna jsme se odtud vrátili z prodlouženého víkendy. Já, mynžel i děti jsme si to pěkně užili. Letos bylo na Čarodějnice opravdu skvělé počasí. Děkujeme za báječnou atmosféru rodině Dufkových!

  2. Alenka 31. 5. 2009 17:12

    Díky za článek i za tip. Ještě bych dodala, že jsem na jejich stránkách našla přehled všech hudebních akcí na sobotu http://www.liscifarma.cz/hudba-2009.htm

  3. Hanka 31. 7. 2009 13:57

    Liščí farmu postihla vichřice. Myslím, že se jim podařilo zachovat provoz. Alespoň tady se o tom píše http://www.liscifarma.cz/vitr.htm . Chceme tam jet asi za 14 dní. Kbybyste někdo věděl víc, napište to sem. Díkas.

Zapojte se do diskuze

Přidejte váš komentář

«

»


Sledujte nás Facebooku! Sledujte nás Twitteru! Sledujte nás Instagramu! Sledujte nás Youtube!

© 2008 - 2019 Ondřej Kocman — Všechna práva vyhrazena. Vložit příspěvek